Kdo jsem?

Jmenuju se Terka a jsem svatební a rodinná fotografka. Kouzelná krabička je pro mě můj pracovní nástroj a moc dobře vím, jaké to je stát před ní - tedy před foťákem. Proto je pro mě při focení nejdůležitější, abyste se se mnou cítili dobře a uvolněně, pak teprve můžeme začít tvořit ty přirozené fotky vás a vašich blízkých 🧡.

Bydlím v malý vesničce, co ani není na mapě, obklopená lesem a přírodou, rodinou a nejhodnějším pejskem. Z extroverta a královny večírků jsem se díky mateřství proměnila v introverta a pozorovatele. Miluju Hru o trůny a Cocacolu. Bojím se výšek, letadel a všech vznášedel, ale ani to mně nezastaví, když chci cestovat. Dřív jsem byla spokojená na dovolený u moře, dneska nevydržím sedět na jednom místě. Dřív jsem se modlila, aby už bylo léto, dneska miluju jaro, podzim a v létě nemůžu dýchat. Moc dobře vím, že člověk se rychle mění, čas plyne a nic není stejný a napořád, proto pojďme zachytit vaše emoce, lásku, malé dětské ručičky a neposedné vlásky, to jaký jste TEĎ! Třeba při západu sluníčka 🧡

Protože i pro mně je někým se nechat vyfotit výšlap z komfortní zóny, celým focením vás provedu, nasměruju vás, při tom si stihneme pokecat a uvidíte, že focení se mnou je zábava 🧡.