VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co si mám vzít na sebe?

Volba oblečení má vliv na výsledné fotky, vždycky tedy před samotným focením oblečení konzultujeme. Nemusí to být ale nic komplikovaného, pokuste se sladit hlavně barevně i stylově k sobě. Barvy, které vypadají na fotkách nejlépe jsou světlé a přírodní. Vyhněte se nápisům a křiklavým barvám.

Jak focení probíhá?

Focení probíhá nenuceně a přirozeně. Třeba formou procházky, v případě, že fotíme venku. Focení s dětmi probíhá formou hry, skáčeme a běháme, aby bylo vše přirozené. Popovídáme si a zjistíte, že není čeho se bát :). 

Co když bude pršet?

Déšť není náš nepřítel, pokud vyloženě nelije jako z konve, focení se uskuteční. Miluju focení s průhlednými deštníky a i v lehkém dešti se dají nafotit zajímavé fotky! Pokud si nejste jistí, vždy si focení potvrzujeme v daný den, pár hodin dopředu telefonicky. Zatažená obloha bez sluníčka pro mně není špatné počasí :)

Co když děti nespolupracují?

Není vůbec čeho se bát, je pro mě prioritou zachytit vaše děti v jejich bezprostřednosti a tak se nebojte, pokud si myslíte, že je vaše holčička neposedná nebo chlapeček na mně dělá opičky. Nafotíme momentky, detaily....  Děti do ničeho nenutím a chci, aby se na mně příště zase těšily :)

Před focením je dobré dětem vysvětlit, co se bude dít, kam se pojede na focení a říci, že tam budu já, s kouzelnou krabičkou :).

Co je focení "Fresh 48" a jak se na něj objednat?

Fresh 48 znamená, že miminko se fotí `"za čerstva" v porodnici. Za mně při tomto focení vznikají nejemotivnější fotky vás a vašeho miminka. Nafoceno máme do 30ti minut.

Na focení se objednáte stejně jako na jakékoliv jiné focení s tím, že není dopředu úplně jasné datum. Dáte mi vědět, kdy máte termín porodu a já s vámi budu počítat. Hned jak se miminko narodí se zkontaktujeme a pak už s maminkou konzultujeme moji návštěvu porodnice operativně.