Focení Light Studio

Ahooj!

Vánoční focení se blíží a chtěla bych Vám říct pár informací k tomu, jak to bude probíhat.

CO NA SEBE: Pletené oblečení - svetry, šaty, klidně šály, můžete se obléknout i slavnostněji, atmosféra a výzdoba studia si to rozhodně zaslouží :-) Barevně: Bílá, béžová, hnědá, červená, vínová, zelená, stříbrná, zlatá, flitry... klasické vánoční barvy atd.. můžou být i vánoční pyžamka, tlusté ponožky atd :-). Myslím, že bude čas se převléknout, můžete vzít i dva outfity. 

Je vhodnější vynechat trička s křiklavými a výraznými nápisy - v jednoduchosti je krása :-).


Adresa Light Studia: 

Barrandova 409

143 00 Praha 4 - Modřany

(modrobílá budova Mikrotechna, 2.patro)

Parkování:  K parkování u atelieru se doporučuje hlavní ulice Modřanská, kde je parkování zdarma a bez zón, dále v okolí přilehlé benzínové stanice OMV a ulice Pod vinicí. Řadu parkovacích míst nabízí i souběžná ulice s Modřanskou - Mezi Vodami. Případně pro rezidenty P4 na modrých zónách v okolí.

Vchod do budovy studia najdete hned na začátku ulice. Naproti parkovišti a budově Barvy laky. Číslo domu nad vchodem uvedené není, ale u vchodu samozřejmě nechybí cedule s označením provozovny a název studia najdete i na zvonku. 

Až budete před budovou - zavoláte mi na tel. č. 775 908 742 a já vám přijdu otevřít.

 Najíždět budete postupně, takže moc prosím o přesné dodržení časů rozepsaných níže. Počítejte s rezervou pro hledání parkovacího místa.

ČASOVÝ HARMONOGRAM 9.12.2022

    11:00-12:00 Lucka Zoe 
    12:00-13:00 Markétka N.
    13:00-14:00 Domča O.
Prosím o potvrzení Vaší účasti. Děkuji a těším se :-)